B amd W vs 4erná Můra, 23.3.17 výsledek 3:2

31.03.2017 00:38

Pro ty, kteří včera nebyli i byli : zápas s ČM, v kabině bylo nezvykle hodně místa ( každý ze zúčastněných měl kolem sebe cca 1,75m2) při rozbruslení jsme najednou měli k dispozici spoustu puků na rozehrání. Sestava zněla jasně, na led první komplet, druhá ( Lukyn a Tomáš) počkají... První třetina se hrála 30 minut hrubého ( čisté hry to bylo asi minut 7���, rozhodčí nám pěkně pomohl. Druhá třetina už byla v naší režii, Kostra si to tam zamknul, Junior hledal svou starou formu a i když se mu pletli nohy mezi sebou( poněvadž byl ještě na svahu a čekal až se mu to pěkně rozjede, ale kopec na Slávce hledal marně) ujel, promíchal se celým hřištěm a zavěsil 1:0, to nás nabudilo k ještě větší houževnatosti a po chvíli to bylo 2:0( Mosta se konečně trefil z dorážky) ve hře 4:4 a (na šest zbylých + jeden) ujíždí Hanz a servíruje puk Tomášovi a ten se nemýlil 3:0. Třetí třetina byla udržovací, Obrana působila jistě i když unaveně Dedkoj btam funel tak, že to i bezradneho soupeře povzbudilo a korigovali na konečných 3:2. ( Tady nutno podotknout, že hra na dva až tři beky je pěkný zápřah a v jeho "mladém" věku je to nápor na srdce) Díky všem zúčastněným jak doma tak na Slavií, tak na horách a v nemocnici � zase jsme to zvládli jako tým ���

Karamádi tento zápisek sesmolil a kronikáře nahradil mosťoj nový to zapisovatel čerstvých událostí